Öğrenim Gördüğü okulda popüleritesi yüksek bir genç olan Levent, en yakın dostu Cem ile beraber hafta sonunu geçirmek için bir fikir bulurlar. Buna istinaden hafta sonu kız arkadaşlarınıda yanlarına alıp sınır tanımayan bir parti yapacaklardır ve bunun için zengin ve soylu bir ailenin erkek çocuğu olan Selim’i kullanmaya karar verirler.Saf bir delikanlı olan Selim’e ailesinin yazlığını ayarlaması zorunda onun için Müge’yi getireceklerini söylerler. Selim, Şile’deki yazlıklarını ayarlar ve kredi kartını Cem’e teslim eder. Levent, Filiz’i; Cem de Arzu’yu yanında götürür. Selim ise Müge ile beraber olacaktır.Grup, gece düzgüsel başlasa da içki ve uyuşturucunun tesiriyle kontrolü kaybedip gecenin beklenmedik halde ilerlemesine şahit olur.Burak Donay’ın yönetmenliğini yapmış olduğu macera türündeki gençlik filminin oyuncu kadrosunda Deniz Gönen Türkcan, Ebru Şancı, Kaan Oruçoğlu, Murat Yatman ve Tuğçe Koçak benzeri adlar yer alıyor.

  • yerli erotik film
  • seks 3gp rahibe com
  • 3gp türk sex vıdeo film ındır
  • ceza erotik turk film
  • ceza yerli erotik
Sayın Kullanıcı Sitemizde Rus- Alman – Fransız – İtalyan- Amerikan- Latin ve Arap Ülkelerinde Yayınlanmış Yasal Erotik Filmler Mevcuttur Akabinde Yasalara Aykırı Filmler İçin İstekte Bulunmayın. Ödül Almış Konulu Erotik Filmleri Sizlere Sunmaya Günbegün Devam Edeceğiz.

2 Yorumlar

  1. yorum perest

    filmin senaryosu akışkan ona diyecek sözüm yok insanı sürükleyici bir mizaç var lakin Türk sinemasının pek fazla dışına çıkamamış herşeyi ritüel görünüyor. bence biraz daha amerikan tarzı erotik komedi olmalıydı mesela ? avrupalı jigolo filmindeki komedi gibi neyse buda güzel en nihayetinde izleyin derim videonun kalitesi ve oyunculuk ciddi manada takdir edilebilir?

    • öneri ve yorumlarınız için teşekkür ederim daha çok dikkate alacağımızdan emin olabilirsiniz elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız bu konuda.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir