21 şubat 1986 da vizyona giren ve sinema sektöründe olay yaratan film dokuz buçuk hafta sizler için Türkçe dublajlı olarak sunulmuştur. Türkçe erotik filmerden hoşlanıyorsanız , Kim Basinger sizleri etkisine altına alacak ve filmi sonuna kadar izleyeceksiniz. Kim Basinger bu filmle tüm dünyaya büyük şöhret ve üne kavuştu.Pozitif Seks sahnelerin çokluğundan dolayı filmi direk yabancı erotik film kategorisine grubuna ekledik. Seyrettikten sonrasında sizde bizlere hak vereceksiniz. Dokuz buçuk hafta filmi normalde dram ve duygusal olarak kategorilendirilmiş. Ama daha öncede bahsetmiş olduğumuz gibi filmimizde baya alev ateşli erotik sahneler var. Dram duygusal seçiminda bir film bekleyip devamlı sevişen ve sert seks fantezileri deneyen çifti görünce şok olmanızı istemedik. Dokuz buçuk hafta filmi hakkında size kısa bir özet geçmeyi de unutmadık doğal olarak. Ek olarak filmle ilgili son bir not düşecek olursak erotik filmlerin üstadı Zalman King senaryoya hatırı sayılır katkıda bulunmuştur. Zalman King’in elinin değmesiyle de film çok ayrı bir yere gelmiş aslına bakarsanız her haliyle kendini belli ediyor.

Dokuz Buçuk Hafta Filminin Mevzusu

Elizabeth New York’da bir sanat galerisinde çalışan genç ve güzel sarışın bir kadındır. Hayallerinin aşkını arayan genç kadın Wallstreet sokaklarının çapkını John ile tanışır. Adamın soğuk ve esrarengiz yapısı Elizabeth’in ilgini çeker. Fazla zaman geçmeden ikili birlikte olurlar ve tam dokuz buçuk hafta süren bir cinsellik ilişkisi yaşarlar. İkilinin birlikte olurken oynadıkları tehlikeli cinsellik oyunları ise tehlikeli bir hale dönüşmeye başlayacaktır. Elizabeth vakit geçtikçe aradığı adamın John olup olmadığı mevzusunda çelişkiye düşmeye başlamıştır. Akıl sağlığı gitgide bozulan Elizabeth gerçek aşkını buldumu yoksa John’un sex oyuncağımı oldu ? Dokuz buçuk hafta Türkçe dublajlı olarak yaklaşık olarak iki saat boyunca sizlerle olacak. Sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi ihmal etmeyin..

Paylaşmış Olduğumuz Videodan Tek Part ve Kesintisiz Seyretme Olanağı Bulacaksınız Ayrıca Full HD VE 3GP Formatında İzleyebilirsiniz Tüm Cep ve Mobil Telefonlardan.

  • kısa seksfilimleri
  • gercek seks izle cepten
  • gercek seks filimleri
  • kim basinger eroitik
  • kimbesingereroitikfilm
Sayın Kullanıcı Sitemizde Rus- Alman – Fransız – İtalyan- Amerikan- Latin ve Arap Ülkelerinde Yayınlanmış Yasal Erotik Filmler Mevcuttur Akabinde Yasalara Aykırı Filmler İçin İstekte Bulunmayın. Ödül Almış Konulu Erotik Filmleri Sizlere Sunmaya Günbegün Devam Edeceğiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir