Klişe ötesi beğeneceğinizi umduğumuz bir film erotik severlerin arşivine katacağı türk lokumu filmi seks kalitesi yüksek öyküsü ve hikayesi muzzam derecede olan videomuzu beğeneceğinizi düşünüyorum. Türk Lokumu – Turkish Delight  filminin öyküsü ve senaryosu kısa kısa şöyle:

Hollanda da çapkınlık için heykel traş mesleğini seçen ve türlü türlü katakulli ile kadınları yatağa götürüp çeşitli sex fantezileri yapan adamı anlatmaktadır lakin birgün işler hep istediği gibi gitmez hafif naif ve çatlak varlıklı sayılabilecek bir kadına aşık olması gönül kaptırması akabinde ona bağlanmasıyle birlikte ayrılığı tetikleme başlıyor . yaptıkları hatalarla yüzleşen adam bunca zamandır yaptıkları seks fantezilerinin ahını ödeyecektir .erotik tutkunları için hollanda ve alman ortak yapımı türk kadının anlatıldığı film mobil ve diğer aksamlardan izlenecek şekilde sitemize reklamsız yüklenmiştir. Çıplaklığın ve Nü Resimlerim Ustası Heykel Traşcımızın Zor Durumunu Anlatan. Olgunlaşmadaki Varoluş Felsefesinin Bütünleştiği Videomuzu İyi Seyirlerde HD Kalitede İzleyin..

Önemli Not:Türk Lokumu – Turkish Delight Adlı Erotik Sinema Filmi ve Görsellerini İndirme İşlemini Sitemizden Yapamayabilirsiniz. Kısa ve Uzun Metraj veyahut Part,Part İndirme İşlemi Yapmak İsteyenler Yorum Bölümünden Bize Ulaştıkları Takdirde Reklamsız ve Ücretsiz Olarak Destek Sağlanacaktır.
  • 18fiomler
Sayın Kullanıcı Sitemizde Rus- Alman – Fransız – İtalyan- Amerikan- Latin ve Arap Ülkelerinde Yayınlanmış Yasal Erotik Filmler Mevcuttur Akabinde Yasalara Aykırı Filmler İçin İstekte Bulunmayın. Ödül Almış Konulu Erotik Filmleri Sizlere Sunmaya Günbegün Devam Edeceğiz.

Bir Yorum

  1. gayet iyiydi teşekkürlerimi sunuyorum devamını bekleriz

Yorum Yap