Ölümcül Cazibe Orjinal İsmi Lethal Seduction Erotik Sürükleyici tarzda Abd Menşei Filmdir Kısaca Konusu Şöyle:Nancy Leopardi’nin yönetmenlik kabiliyetlerini gösterdiği Stripped of Innocence ismiyle de malum Ölümcül cazibe ya da orijinal adı ile Lethal Seduction filminde lise son sınıf öğrencisi Mark Richards korumacı bir anneye haiz bir gençtir ve annesini şimdiye kadar hiç üzmeyen ve Princeton Üniversitesine gidebilmek için çaba sarf etmekten başka bir işi olmayan bir insandır. Velhasıl Richards cüretkar ve manipülatif olgun ve çekici bir kadın olan Carissa Barrington’un efsununa kapılıp onun tesiri altına girince işler değişecek ve Richard kendisini bir tanesi zırdeli olan, laftan anlamaz iki güçlü hanımın ortasında kalmış bir halde bulacaktır.

Sayın Kullanıcı Sitemizde Rus- Alman – Fransız – İtalyan- Amerikan- Latin ve Arap Ülkelerinde Yayınlanmış Yasal Erotik Filmler Mevcuttur Akabinde Yasalara Aykırı Filmler İçin İstekte Bulunmayın. Ödül Almış Konulu Erotik Filmleri Sizlere Sunmaya Günbegün Devam Edeceğiz.

Bir Yorum

  1. filmde mature olan kadının seks yaşantısı anlatılmış gibi devam ediyor izlemenizi şiddetle öneririm kendimden biliyorum mature sever türkler 🙂 ben hızlı hızlı geçtim filmi sahnelerde durdurdum 😀

Yorum Yap